6.30 COMPACT

Gama Compact, dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość 2230 mm z kołami 20” i szerokość 2106 mm), umożliwia pracę na ograniczonych przestrzeniach oraz zapewnia wysokość podnoszenia od 6 do 9 m przy udźwigu 3000 kg.
 
Maksymalna ładowność - 3000 Kg
 
Maksymalna wysokość podnoszenia - 6 m
 
silnik - 74/101 o 90/122 Deutz Stage 3B common rail kW/cv
 
transmisja - hydrostatyczna o Przekładnia bezstopniowa
 
Prędkość - 40 Km/h
 
Masa robocza maszyny - 6550 Kg
 

SILNIK

 
SILNIKI IIIB DEUTZZUŻYCIE MNIEJSZE O 20%!

Redukcja zużycia o 20% i zwiększenie dostępnej mocy podnośnika teleskopowego, dzięki nowym silnikom stage IIIB Deutz z technologią Common Rail i układem obróbki spalin DOC. Modele VPSE Top posiadają również filtr cząstek stałych, ale żaden z modeli nie wykorzystuje mocznika.
Nasze maszyny mogą pracować również w bardzo zapylonym środowisku, dzięki wyrzutnikowi pyłu i cyklonowemu filtrowi wstępnemu, dostępnym w standardzie.

KONFIGURACJE

PRZEKŁADNIA

PRZEKŁADNIE DLA WSZYSTKICH

Maksymalnie wykorzystuj swój podnośnik teleskopowy dzięki nowej przekładni bezstopniowej 0-40 km/h ze sterowaniem elektronicznym, w którą wyposażono modele VPS, VPSe i VPSE TOP. Zamiennie maszyny mogą zostać wyposażone w wydajną przekładnię hydrostatyczną. W standardzie dla całej gamy stały napęd na wszystkie koła i trzy tryby skrętu (koncentryczny, synchroniczny lub tylko przednie koła skrętne). Oś przednia z automatyczną blokadą mechanizmu różnicowego limited-slip 45%. Tylna oś wahliwa. Koła 24” zapewniające duży prześwit nad ziemią, w standardzie dla wszystkich konfiguracji, z wyjątkiem modeli CLASSIC COMPACT, w których standardowo montowane są koła 20”.

HYDRAULICZNA

Podnośniki VPS są wyposażone w tłokową pompę hydrauliczną o zmiennej pojemności ze sterowaniem Load Sensing. Technologia ta pozwala na dostosowywanie wydajności pompy w zależności od zapotrzebowania, co przekłada się na redukcję zużycia paliwa.

KABINA

KABINA ZAPROJEKTOWANA OD NOWA, CO ZAOWOCOWAŁO MAKSYMALNĄ ERGONOMIĄ I ZWIĘKSZENIEM WIDOCZNOŚCI O 20%

• Obserwuj ładunek bez chwili przerwy dzięki antyrefleksyjnej szybie o powierzchni zwiększonej o 20%
• Manewruj sprawnie i dokładnie, dzięki hydraulicznemu, elektro-proporcjonalnemu joystickowi oraz dzięki ergonomicznej desce rozdzielczej wykonanej z nowych materiałów
• Steruj maszyną dzięki intuicyjnemu, wielofunkcyjnemu i kolorowemu wyświetlaczowi LCD
• Przetestuj ergonomiczny fotel, dostosowujący się do wagi i do wysokości kierowcy oraz wyposażony w regulowany zagłówek i podnoszone podłokietniki. Opcjonalnie możesz dostać fotel pneumatyczny
• Klimatyzacja, ogrzewanie i wentylacja sprawią, iż otoczenie robocze będzie bardziej komfortowe
• Diodowe reflektory robocze przednie i tylne montowane seryjnie

Nowa, całkowicie przeprojektowana kabina, poprawia widoczność o 20% i daje nieporównywalny komfort. A wielofunkcyjny joystick i 5-calowy kolorowy wyświetlacz zapewnia łatwość użytkowania i sterowania maszyną, do tej pory niedostępną w podnośnikach teleskopowych. W standardzie oferowane są również diodowe reflektory robocze.

 

JOYSTICK Z MILIMETROWĄ KONTROLĄ RUCHÓW
Precyzja i wielofunkcyjność! Hydrauliczny joystick elektro-proporcjonalny nie tylko steruje wysięgnikiem i oprzyrządowaniem, ale umożliwia również sterowanie hydraulicznymi rozdzielaczami, jazdą na biegu jałowym i wstecznym oraz różnymi trybami napędu, z dokładnością co do milimetra.

OBRAZY